Potřebujete radu?

Napsali o nás


Zpráva emailem

"Vlastním traktůrek Wisconsin W 1618. Po 11 letech provozu (často i náročnějším, než je doporučeno) některé součástky vykázaly nadměrnou míru opotřebení. Velmi mile mě firma Wisconsin Engineering překvapila webovými stránkami s rozpisem všech dílů na současně vyráběné i starší stroje a hlavně schopností a rychlostí objednané součástky dodat. Příkladná je i ochota poradit (paní Dobešová, pan Růžička). Dík všem, kteří se o dobré jméno přičinili. Kéž by se popisovaný stav stal normálním.
7. 7. 2016 Luděk Mann, Dvůr Králové nad Labem"

 

 

Hodnocení na Facebooku

"W 2979 Riviéra 102 používame v gr.kat. farnosti Humenné a sme veľmi spokojní - od prvotného kontaktu, cenovej ponuky, dodávky, zaškolenia a bezproblémovej prevádzky stroja. Pracujeme na obstaraní ďalšieho príslušenstva a znova sa stretávame so zodpovedným, profesionálnym a ľudským prístupom. Firmu Wisconsin môžeme len odporúčať.
Za farnosť Martin Zlacký, farár a protopresbyter"

 

 

Novinka na českém trhu – unikátní systém nosiče kontejnerů za malotraktor

"Řada obcí vlastní malotraktory a traktory, avšak donedávna byly možnosti svážení bioodpadu těmito stroji značně omezené, a tak v obcích museli pořizovat další nákladnou techniku. Letos přišla prostějovská firma Wisconsin Engineering s inovativním systémem nosiče a kontejnerů nazvaným BioGreen."

- časopis Komunální Technika 9/2014

 

 

Zpráva emailem

"Chcel by som Vám v mene celej Telovýchovnej jednoty Družstevník Diviacka Nová Ves poďakovať za poskytnutú možnosť zakúpenia traktorovej kosačky Wisconsin Riviera 2979/122 s cenou zľavou. S kosačkou sme maximálne spokojný, so záberom 122 cm rýchlejšie pokosíme celé ihrisko a tým sa skrátil čas kosenia. Veľmi si vážime Vašu ochotu, pomôcť futbalovému klubu mimo hraníc Českej republiky."

 

 

Česká firma WISCONSIN ENGINEERING CZ, s.r.o. na výstavě Techagro 2014

"Jeho výstavní plochu s průřezem celého výrobního programu našli zákazníci v pavilonu "A". Novinka – kontejnerový systém byl vystaven na volné ploše před pavilonem."

 

 

Česká cesta se po všech stránkách vyplácí

"Firma Wisconsin Engineering CZ, s. r. o., se tak stala ryze českým producentem techniky navazujícím na prostějovskou tradici výroby známých a kvalitních strojů, k níž se připojila navíc chytrá inovace."

 

 

Piraňa se nebojí ani trávy

"Z „velké“ techniky lze jmenovat travní traktory z dílen prostějovské společnosti WISCONSIN Engineering CZ, s. r. o., konkrétně dva robustní profi stroje pro komunální nasazení W3800 Piraňa (...) S těmito stroji panuje v Kostelci naprostá spokojenost"

 

 

Výhradně sekání se sběrem

"K údržbě zeleně využívají v Kamenici nad Lipou tři travní traktory Wisconsin (...) S výkonem strojů, jejich cenou a dostupností náhradních dílů jsou ve městě velice spokojeni."